212
edits
Rgutierrez (talk | contribs) |
Rgutierrez (talk | contribs) |
||
Line 334: | Line 334: | ||
|- | |- | ||
| 4208x3120@15fps GRGB10 || || X || Y | | 4208x3120@15fps GRGB10 || || X || Y | ||
|- | |||
| MIPI Lanes || || 4 || 2 | |||
|- | |- | ||
| Gain control || || Y || Y | | Gain control || || Y || Y |
edits