212
edits
Rgutierrez (talk | contribs) |
Rgutierrez (talk | contribs) |
||
Line 287: | Line 287: | ||
! Feature !! Details !! SDK Support !! Platforms | ! Feature !! Details !! SDK Support !! Platforms | ||
|- | |- | ||
| 1920x1080@60fps || | | 1920x1080@60fps || 4 Lanes || L4T 32.2.1 / Jetpack 4.2.2 || TX2 | ||
|- | |- | ||
| 3840x2160@30fps || | | 3840x2160@30fps || 4 Lanes || L4T 32.2.1 / Jetpack 4.2.2 || TX2 | ||
|- | |- | ||
| 4208x3120@30fps || | | 4208x3120@30fps || 4 Lanes || L4T 32.2.1 / Jetpack 4.2.2 || TX2 | ||
|- | |||
| 4208x3120@15fps || 2 Lanes || L4T 32.4.3 / Jetpack 4.4 || Nano | |||
|- | |||
| 4208x3120@15fps || 2 Lanes || L4T 32.5 / Jetpack 4.5 || Nano | |||
|- | |||
| 2104x1560@29fps || 2 Lanes || L4T 32.4.3 / Jetpack 4.4 || Nano | |||
|- | |||
| 2104x1560@29fps || 2 Lanes || L4T 32.5 / Jetpack 4.5 || Nano | |||
|- | |||
| 512x512@86fps || 2 Lanes || L4T 32.4.3 / Jetpack 4.4 || Nano | |||
|- | |||
| 512x512@86fps || 2 Lanes || L4T 32.5 / Jetpack 4.5 || Nano | |||
|- | |- | ||
| Gain control || || L4T 32.2.1 / Jetpack 4.2.2 || TX2 | | Gain control || || L4T 32.2.1 / Jetpack 4.2.2 || TX2 | ||
Line 314: | Line 326: | ||
|- | |- | ||
| ISP usage through NvArgusCameraSrc || || L4T 32.2.1 / Jetpack 4.2.2 || TX2 | | ISP usage through NvArgusCameraSrc || || L4T 32.2.1 / Jetpack 4.2.2 || TX2 | ||
|- | |- | ||
| GRBG10 capture || || L4T 32.5 / Jetpack 4.5 || Nano | | GRBG10 capture || || L4T 32.5 / Jetpack 4.5 || Nano |
edits